Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:28 pm



Отговори на тема  [ 312 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
 Recall за Субару в Европа, каква е процедурата в БГ 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Ное 02, 2016 6:21 am
Мнения: 18
Автомобил: Legacy IV Wagon 2.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, искам да попитам след отстраняването на дефекти по recall,
дават ли ви някакви документи?
Попълват ли нещо в сервизната ви книжка.?
Моята кола е извън гаранция и не ми попълниха нищо, също и не ми дадоха никакъв документ.
При вас как е положението?
Все си мисля, че трябва да ми дадат нещо,
което удостоверява отстраняването на проблема.

Поздрави

Съб Фев 16, 2019 5:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 5:22 pm
Мнения: 114
Автомобил: Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
е че как ще ти дадат нещо това е Булгаристан, по скоро ще вземат като километраж със червена подсветка, копчета за круиз контрола и т.н за това нито снимат нито дават документ нито ще се видим с тях отново и поздрави на родата им, ако нямах снимките от застрахователя ми щях да си помисля че просто не съм довидял нещо но когато преди това и е направено каско и имаш детайлни снимки може да сравниш и да се убедиш какви пеперуди работят там.

Съб Фев 16, 2019 5:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
nikji написа:
Здравейте, искам да попитам след отстраняването на дефекти по recall,
дават ли ви някакви документи?
Попълват ли нещо в сервизната ви книжка.?
Моята кола е извън гаранция и не ми попълниха нищо, също и не ми дадоха никакъв документ.
При вас как е положението?
Все си мисля, че трябва да ми дадат нещо,
което удостоверява отстраняването на проблема.

Поздрави


Така е - не дават. Подписваш два документа на английски език, които до колкото успях да видя набързо имаше данни на автомобила ми, пишеше че е по recall за въздушни възглавници takata, но копие от тях за теб - йок, не дават :(

Съб Фев 16, 2019 6:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 12, 2014 11:52 am
Мнения: 346
Местоположение: Germany
Автомобил: Legacy 2,0R Activ, 2006
Рейтинг: 171
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
На мен за легасито и хондата, след това ми дадоха документ на немски, с който се удостоверява, че са сменили възглавницата по официалнят рекол...!

_________________
Моля не стреляйте по пианиста! Той толкова си може.

Съб Фев 16, 2019 7:03 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 3:44 pm
Мнения: 474
Автомобил: Subaru Outback, H6, 2005
Рейтинг: 117
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
На мен ми дадоха, но защото си поисках, това беше някакъв документ, където им е за вътрешно ползване, че е направено еди си какво и просто ми го копираха и ми го дадоха.

Според мен е добре да си го вземете, защото при препродажба, кола със сменен аърбег ще е по-офертна от такава без сменен, при еднакви други параметри.

Вто Фев 19, 2019 4:05 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 5:22 pm
Мнения: 114
Автомобил: Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пак ще кажа на всяка страница ще го пиша -докато ви работят автомобила в Субару София стойте до него ЗАЩОТО ПИПААААААААТ .

Вто Фев 19, 2019 10:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2014 2:35 pm
Мнения: 61
Местоположение: Русе
Автомобил: Outback H6 2004
Телефон: 0896846556
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Да споделя и аз - днес ми подмениха патрона в Субару Габрово. Бях го заявил декември 2018 и сега дойде време. Не съм подписвал нищо, не са ми давали документи, но и аз не настоявах. На пръв поглед няма липси и щети по автомобила...

Чет Фев 28, 2019 4:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 05, 2015 5:54 am
Мнения: 167
Skype: ahead13
Автомобил: SUBARU LEGACY SPEC B
Телефон: 0889213119
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колега,колко време отнема подмяната в Габрово, че съм записан за 6ти, да мога да си направя някакви планове за престоят в града?

Чет Фев 28, 2019 8:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 05, 2014 3:34 pm
Мнения: 167
Местоположение: Варна
Skype: slav_ckc
Автомобил: Forester 2018, 2.5, CVT
Телефон: 08889566нулашест
Рейтинг: 92
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Dimichos написа:
Колега,колко време отнема подмяната в Габрово, че съм записан за 6ти, да мога да си направя някакви планове за престоят в града?

При мен беше от 09:00 до 14:00 часа

Чет Фев 28, 2019 8:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 05, 2015 5:54 am
Мнения: 167
Skype: ahead13
Автомобил: SUBARU LEGACY SPEC B
Телефон: 0889213119
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Благодаря много!

Чет Фев 28, 2019 10:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 05, 2015 5:54 am
Мнения: 167
Skype: ahead13
Автомобил: SUBARU LEGACY SPEC B
Телефон: 0889213119
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Адмирации за Веко ойл, за час и половина ме смениха бега!

Сря Мар 06, 2019 2:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 21, 2017 8:37 am
Мнения: 22
Skype: open.the.sky1
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте,
Искам да споделя мнение, относно темата, тъй като вече минах процедурата по Кампанията свързана с Таката.
Притежавам красавец - outback, H6 SW 3.0 AT, 2009г - facelift. След запитване директно от Субару-Италия (от където е закупен автомобила), стана ясно, че попадам в две кампании: тази на Таката и за корозия по тръби на спирачките.
Живея в София и след разговор с официалния сервиз, ме препратиха в Пловдив, Габрово, Варна.. т.е където си избера, че при тях нямало свободни часове. Избрах Пловдив, че по-близко. След уговорка с тях, вчера (15.04.2019), бяха изпълнени и двете кампании за автомобилът ми при Субару-Пловдив.
В началото, ми направих подробни снимки на интериора, като внимателно се оглеждаше всяка драскотина по табло, петанца и т.н. След това ме накараха и аз да си направя снимки. След което, автомобилът беше вкаран в сервиза им.
Имах възможността да наблюдавам процедурата на монитор в чакалнята, където беше доста приятно. След, точно 2 часа, моят красавец вече беше при мен, без забележки, в изправност, все едно никой не е пипал нищо по него. Много внимателно прегледах всичко, както по таблото, така и под капака.
Искам да поздравя и благодаря на Субару-Пловдив, че автомобилът ми получи необходимото внимание и ремонт, БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ и проблеми!
Успех на всички, които им предстои тази кампания! :good:

_________________
Поздрави,
ОбичамСубару

Вто Апр 16, 2019 5:35 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Добре де, аз пак питам - къде във Варна правят тази процедура при положение, че отдавна няма представителство.

Вто Апр 16, 2019 7:35 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 01, 2010 7:34 pm
Мнения: 857
Местоположение: Варна
Skype: miro461
Автомобил: Subaru Forester 2.0D 2H(Мечо)
Рейтинг: 236
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Tisho09 написа:
Добре де, аз пак питам - къде във Варна правят тази процедура при положение, че отдавна няма представителство.

Пламен


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Отначало момченцата се интересуват от коли , а момиченцата от кукли. По-късно ролите се разменят!
It's all we'll drive- Subaru

Вто Апр 16, 2019 4:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 12, 2013 1:04 pm
Мнения: 380
Местоположение: Варна
Автомобил: STI
Рейтинг: 245
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пламен (boxer cars) не извършват тази услуга.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Вто Апр 16, 2019 8:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 30, 2017 1:35 pm
Мнения: 64
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback 2.5 MT
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
И аз да се отбележа - запазих си час за Субару Моторс (София) в края на миналата година и преди няколко дни дойде моя ред. Нямах възможност да ида лично и един приятел я закара сутринта, като до обяд вече е била готова. Всичко изглежда наред и не намирам забележки за сега.

Пон Апр 22, 2019 11:40 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Нов recall

https://www.torquenews.com/1084/subaru- ... ical-issue

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Съб Апр 27, 2019 1:20 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 9:38 pm
Мнения: 331
Местоположение: София
Skype: valentinu7
Автомобил: Outback'08 2.5 AT
Рейтинг: 105
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте,

Моят опит от Бултрако - Пловдив е изключително положителен.
И аз получих писмо от Субару Италия около Коледа 18. Обадих се Януари и от Субару Моторс, ми отговориха, че са изчерпали часовете по тази кампания до края на годината :heavy: Не можах да осъзная какво ми отговориха и втори път опитах да запиша час ](*,)
Обадих се в Пловдив - все пак е по-наблизо от Габрово. От там предвиждат доставките за патроните да пристигне около май и тогава ще ме потърсят. Обадиха се първата седмица на Април, че са готови; резервирах час за събота /за след няколко седмици/. В 10 часа ме очакваха, дадоха прогноза час-два, и стопроцентово спазиха срока си. :good: Дори като бонус са ми отворили кората и монтирали забравен куплунг - подарък от един бояджийски сервиз.
В 12 часа си тръгнах обратно, не видях забележки и щети. А пък еърбега силно се надявам да не изпробвам.

Сполай ви

_________________
Forester'99 2.0 4EAT
Outback'08 2.5 4AT

Пон Юни 03, 2019 2:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Авг 16, 2019 7:46 pm
Мнения: 12
Автомобил: Outback B14
Рейтинг: 32
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте. Днес успях да се запиша час в Субару Моторс София за камапнията за подмяна на пиропатрона на пасажерската възглавница. Записаха ме за средата на септември, като приемчика ми каза, че отнема 2 дни. :-? Ще видим дали ще има поражения след намесата им.
И Субару Моторс София и нашият спасител Владимир Димитров ([email protected]) ми отговориха в рамките на 1 час, за което им благодаря, ако евентуално някой от тях чете форума.

Странно как нещо познато, за което не си подозирал изведнъж се превръща в сериозен проблем. Или поне такова е усещането. Сега гледам жабката с недоверие и нежелание да се пресягам към нея. :-~

Чет Авг 22, 2019 5:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 12, 2017 1:26 pm
Мнения: 38
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, питах в Италия за нашия автомобил Аутбек 2007 и ми дадаха три акции :(
WI14-005 SRT202 - Може би BRAKE FLUID MAY LEAK?
WI18-004 SRT-239 - fuel pump wiring harness recall
WI16-015 SRT231 - AIR BAG INFLATOR.

Сря Сеп 04, 2019 11:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 312 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор