Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 
 Продавам Subaru Outback 2.5 AT 2010 Swiss 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте Колеги,
Предлагам в продажба Субару Аутбек 2010 2,5 автомат модификация Swiss.

Колата е оставена при мен за продажба с нужните пълномощни, тъй като собственика и барабар със семейството си са поредните хора дезертирали от БГ на далеко. Автомобила го вкарах по поръчка и се получи, като новогодишен подарък през последните дни на декември 2016 г. Колата е собственост на моя кум и кумица и сами си давате сметка, каква е отговорността (макар, че не преавя разлика между роднини и стандартни клиенти, но все пак....)!
Началото на декември автомобила беше намерен и закупен ( за около 12000 франка) от Швейцария на 92000 реални км, като беше собственост на жена с 3 деца, която работеше, като еколог в развъдник за пъстърва. Бека в много добро техническо състояние и имаше само една външна забележка , долу при предния ляв калник.
Оставен е при мен за тест преди продажбата (все пак трябва да знам, какво предлагам през името ми и да мога да го оценя) в края на месец април и до момента съм му навъртял 3000 км. Колата е в много добро техническо състояние и е газифицирана при Радо през 2017 г.

Технически параметри:
2500 см3 /5 степенна автоматична кутия с две възможности за ръчен режим (лост/ волан) - двигателя работи отлично, автоматичнта кутия превключва гладко и неусетно, без замисляне;

127000км към момента, от които около 30000 на газ.

Интериор:
Оригинален салон плюш - без забележки, свеж, протрито или прокъсано, багажник без петна. Климатроник (двузонов) - работи чудесно, ел.стъкла, ел. огледала;подгрев на седалките, шофьорска седалка - електрическа, динамична аудио - чейнджър система; автоматични фарове и чистачки, темпомат, управление от валона, перца за скоростите и други....

Окачване:
много добро техническо състояние, без забележки

Спирачна систена :
обслужена , без забележки (автомобила дойде от Швейцария с нов технически преглед)

Гуми :
Йокохама Геолендър на 75-80 % (ресурс още минимум 2 сезона без настоящия)

Газова Система :
Монтирана от Радо в София през 2017г . и на газ автомобила е изминал само около 30 000 км . Превключва неусетно, разгръща мощността без насичане и работи безпогрешно. Обслужвана е регулярно .

Сервизна История:
В Швейцария
-02,10 - 3594 км
-10,10 - 12410 км
-11,11 - 24877 км
-7,12 - 30332 км
-7,13 - 39703 км
-7,14 - 49950 км
- 6,15 - 64049 км - сменено маслото и на Автомата и Дифа + спирачната течност
Забележка: между тези две акции е имало една в Германия в сервиз за масло на около 76400 км
- 8,16 - 91331 км - смяна на всички дискове и накладки
Забележка: Собственичката са я цакали здраво и са и правили обслужване на 1 година, вместо на стандартните 15000 км за модела .
В България, колата е имала две акции по обслужване, като цялостното обслужване и пълни огледи са извършвани само от Тенчо ! :
- на около 107000 км
- на около 122000 км

Съвет за предстоящите сервизни акции и разходи:
До следващото обслужване остават 10 000 км и то трябва да се направи на около 137000 км. Препоръчвам тогава да се смени маслото на кутията , както и подмяна на агренажния комплект, тъй като няма км за подмяната му, но има вече 10 -11 г. (както го правят и на вън) !!!

Допълнителни екстри:
- допълнително монтирана аларма в София (Забележка: тъй - като колата се ползва по-малко зимата, при едно падане на акумулатора, сирената е заглъхнала и трябва да и се обърне внимание - предполагаем разход - 20-25 лв)
- допълнително монтиран парктроник от зад
- втори комплект зимни гуми Континентал на лети джанти на 80 % - ИЗВЪН ЦЕНАТА НА АВТОМОБИЛА !!!
- Платен данък до края на годината, технически преглед до края на годината, каско и ГО до края на м. юни)
- Ксенонови фарове, пълен ретрофит (около 450 лв) на рефлекторите и допълнително монтирани дневни светлини вътре (има тема).

Експлоатационна статистика :
Автомобила, както в София , така и при мен във Варна се кара НА 90 % САМО извънградско и на черно не е стъпвал!

Забележки (посочени) :
- стандартна за София паркинг щета на задна броня в ляво
- стандартна за София деруга на левите врати при заето тротоарно място на някой комшия без нотариална заверка и банкова гаранция
- подбито ръбче на преден ляв калник
- ляво огледало напълно работещо, но има откачена мотовилчица за автоматичното прибиране ( разход по отстраняване - 30 лв)

Оценка на автомобила:

Взимайки в предвид техническото състояние на колата, интериорното състояние, км, сервизирането и, газифицирането и и упоменатите забележки оценявам автомобила на около 10500 франка. ТАКЪВ АВТОМОБИЛ, МОЖЕ ДА СЕ ВЗЕМЕ СЛЕД ДОГОВАРЯНЕ НА ГОРЕ-ДОЛУ ТАКАВА ЦЕНА ОТ ШВЕЙЦАРИЯ В МОМЕНТА!
Определям продажна цена на колата: 22700 лв ( като бонус вътре в цената влизат газовото и регистрацията (всичко около 2500 лв))

телефони за връзка : 0885022272 / 0885897615

Поздрави
бат Буби


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE


Последна промяна bat bubi на Съб Юни 15, 2019 9:26 am, променена общо 1 път


Съб Юни 15, 2019 9:22 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Останалата част от снимките ...


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Съб Юни 15, 2019 9:25 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ВЪТРЕ В ЦЕНАТА НЯМА ВКЛЮЧЕНА КОМИСИОННА ЗА МЕН И НЕ ЖЕЛАЯ ДА ИМА КАКТО ВЪТРЕ, ТАКА И ДОПЪЛНИТЕЛНО !!!!!!!!!!!!!!

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Съб Юни 15, 2019 9:28 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Фев 26, 2019 3:05 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Страхотен автомомбил, успех с продажбата!
За съжаление ми е доста извън финансовите възможности :(

bat bubi написа:
ВЪТРЕ В ЦЕНАТА НЯМА ВКЛЮЧЕНА КОМИСИОННА ЗА МЕН И НЕ ЖЕЛАЯ ДА ИМА КАКТО ВЪТРЕ, ТАКА И ДОПЪЛНИТЕЛНО !!!!!!!!!!!!!!

Колега,
Не мисля, че има нещо лошо в това, да има комисионна, все пак всички трябва да ядем. :)

Съб Юни 15, 2019 10:43 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, новодошъл си и явно не си запознат с какво се занимавам. Повечето колеги знаят за моето поприще и за това написаното от мен, което си цитирал не е случайно!
Без лоши чувства, но излишно спамим темата !

Поздрави и успех в начинанието ти. :good:

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Пон Юни 17, 2019 8:00 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 24, 2018 9:53 pm
Мнения: 2
Автомобил: OUTBACK B12
Телефон: 0882291558
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега ,извинявам се за спама .
Аз съм от тия дето знаят с какво се занимавате :)
Скоростната кутия CVT ли е или класическия автомат? Виждам ,че сте писали в описанието ,че е с пет скороси.Бях останал с впечатление ,че B14 2.5 AT е само със CVT.

Вто Юни 18, 2019 8:38 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравей колега
уместно питане, за което благодаря, защото кутията е CVT ! Реално тя вътре е с определен брой пакети -вариатори (ако не се лъжа 5 бр), но се води без степенна !
Вместо "без", съм написал 5 - лапсус, сори

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Вто Юни 18, 2019 9:25 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 24, 2018 9:53 pm
Мнения: 2
Автомобил: OUTBACK B12
Телефон: 0882291558
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря за отговора. Надеждата за B14 2.5 отново угасна :) Явно ще трябва да е 3.6 ,когато бюджета го позволи..... ](*,)

Вто Юни 18, 2019 9:33 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Искам да благодаря на всички колеги, които проявиха желание да закупят колата! Макар и на една малка идея по-тънка цена от офертите на останалите, колата се закупи вчера от първия клиент заявил сериозен интерес към нея. Извинявам се на другите, но е против принципите ми да вкарвам хората в наддаване или да я дам на този който дава повече.....твърде грозно е! Все пак благодаря за интереса и който има желание и нужните възможности, ще му докарам...Поздрави
Моля, колегите модератори да изпратят темата, където и е мястото, когато сметнат за необходимо.

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Съб Юли 06, 2019 11:55 am
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор