Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:07 pm



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Питане за автоматично сваляне и вдигане на стъкло 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Авг 16, 2016 8:27 pm
Мнения: 42
Автомобил: subaru tribeca b9
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,колеги имам едно питане.Интересува ме дали стъклото на шофьорската врата се сваля автоматично нагоре и надолу?На бутона пише auto,но при мен автоматично само се сваля стъклото.За да го вдигна трябва да задържа бутона.Не трябва ли тази функция да работи и в двете посоки?Колата е Tribeca 2007г.Американска версия.Моля споделете мнение.Благодаря

Сря Авг 14, 2019 10:12 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юли 09, 2016 8:06 am
Мнения: 2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
При мен работи и в двете посоки - Европейска Трибека 3.6 2009.

Пет Авг 16, 2019 11:21 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Май 16, 2018 9:51 pm
Мнения: 21
Автомобил: B9 Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
vasiboy написа:
Здравейте,колеги имам едно питане.Интересува ме дали стъклото на шофьорската врата се сваля автоматично нагоре и надолу?На бутона пише auto,но при мен автоматично само се сваля стъклото.За да го вдигна трябва да задържа бутона.Не трябва ли тази функция да работи и в двете посоки?Колата е Tribeca 2007г.Американска версия.Моля споделете мнение.Благодаря



Пробвай в спуснато или вдигнато положение да задържиш бутона за десетина секунди

Сря Сеп 11, 2019 12:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор