Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:52 pm



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 Членска карта от СБА. 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 11, 2013 8:12 pm
Мнения: 61
Автомобил: Subaru Tribeca 3.6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, някой ползвал ли е услугите на СБА със златна членска карта за помощ и репатриране в Европа?

Съб Ное 30, 2019 5:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Petrakii написа:
Здравейте, някой ползвал ли е услугите на СБА със златна членска карта за помощ и репатриране в Европа?


Не ми се е налагало да я ползвам, но имам познат там, така че кажи какво те интересува и ще го питам за детайли.

Нед Дек 01, 2019 8:12 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 11, 2013 8:12 pm
Мнения: 61
Автомобил: Subaru Tribeca 3.6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Какво се случва когато е не работен ден за сервиза, ако този сервиз неможе да отстрани повредата за определеното време от три дни какво следва по-нататък? Сервиза оторизиран ли ще е за марката на автомобила, и най-вече как стоят нещата в реална ситуация?

Нед Дек 01, 2019 10:06 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Petrakii написа:
Какво се случва когато е не работен ден за сервиза, ако този сервиз неможе да отстрани повредата за определеното време от три дни какво следва по-нататък? Сервиза оторизиран ли ще е за марката на автомобила, и най-вече как стоят нещата в реална ситуация?


Накратко по въпросите ти:
В неработен за сервиз ден процедурите са различни, в зависимост от това в коя държава си аварирал, и съответният сервиз. Например в Гърция - колата пребивава в централното им депо(на тяхното СБА :) ) до първия работен ден на сервиза. Другаде има сервизи, които си имат приемен паркинг и в неработни дни, и репатракът те стоварва там, а после колата я приемта и преглеждат вече в работен ден.
До оторизиран сервиз ще те закарат само, ако автомобилът ти е в гаранционен срок, но за такъв автомобил се обезмисля такава застраховка. Обикновено самите представителства си имат покрита такава услуга.
Дали ще ти я оправят за 3 дни, или не, няма нищо общо с репатрацията. Златната карта на СБА е услуга за репатрация, а не за ремонт. Те гарантират дотолкова, че да те транспортират в достоверен сервиз според проблема ти, а не в някой гараж, който да ти каже "Аз Subaru не пипам", или за проблем в мотора да те закара в сервиз дето правят само спирачки и окачване.
Предвид, че карам Diesel Boxer, повярвай ми - разпитал съм го подробно преди да си взема такава карта.
Иначе готиното е, че реално застраховката ти излиза 50 лв., защото ползваш безплатен ГТП. Та като за тази цена - заслужава си.

Пон Дек 02, 2019 3:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 11, 2013 8:12 pm
Мнения: 61
Автомобил: Subaru Tribeca 3.6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря за отговора. Това ми е достатъчно като информация. :beer:

Пон Дек 02, 2019 6:10 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 52 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор