Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:16 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 250 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща
 Г-н Петко Маринов - Горна Баня - да съберем малко мнения ! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 11:55 pm
Мнения: 60
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте приятели!

Разглеждайки обявите в mobile.bg, многократно ми правеше впечатление търговец, който се занимава с внос на автомобили и резервни части само от Субару!

Предполагам и вие сте попадали на него, повечето коли ги предлага с гаранция 1 година за двигател и скорости, което не е честа практика.

Звъннах на посочения телефон 0888 318 165 и поговорих с господина - Петко Маринов се представи. Направи ми приятно впечатление... :D

Въпросът ми към вас е:

Ползвали ли сте неговите услуги? Няма значение, дали за внос на автомобил или за резервни части, или за нещо друго.

Ще се радвам да споделите! :D

_________________
Subaru Libero/Wagon E12 '88
Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 LWB

Пон Мар 31, 2008 12:23 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 12:25 pm
Мнения: 313
Местоположение: Sofia
Автомобил: Forester 2.5XT 2007
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Да , мога да споделя много неща . Купувам вече трета кола от него и съм много доволен . Обезпечени са със резервни части ( втора употреба разбира се ) . Има за всякакви модели Субита . НО има и доста съфорумници които не са доволни от него , продавал части на високи цени и такива работи . Естествено те няма да си кажат затова го пиша :-D

_________________
Legacy III 2.5

Пон Мар 31, 2008 9:00 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 11:55 pm
Мнения: 60
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Благодаря за споделеното, kingalex! :D Да купиш трета кола от него означава много за мен. Защото, човекът ми иска 50% от сумата напред, а нито го познавам, нито нищо...

Ти как си купувал от него досега? Даваш поръчка и той ти я докарва или взимаш това, с което разполага в момента.

Благодаря на колегите, които се свързаха с мен на "Лични". :D Ще се радвам и на други мнения...

Благодаря! :D :D

_________________
Subaru Libero/Wagon E12 '88
Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 LWB

Вто Апр 01, 2008 1:30 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2007 4:24 pm
Мнения: 820
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Рейтинг: 63
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Значи, той и брат му работят заедно с човека, който докара моето суби. Брата на въпросния Петко го е избирал. Момчетата са много светнати на тема Субару и Сузуки, вкарват основно такива марки и предлагат богат асортимент от резервни части, за това и дават гаранция. Със сигурност ще ти намерят читава кола и то от Германия, с италянки не се занимават. Ако поръчваш кола редно е да дадеш капаро, не го познаваш, но и той тебе също, аз също дадох, когато поръчвах моята, въпреки, че са ми познати. Те също имат разходи и когато се поръчва кола, която по принцип не е масова и се продава по-трудно те играят на сигурно.
Успех.

_________________
EJ20E Legacy BG5 Продава се на части
VQ35DE Infiniti FX

Вто Апр 01, 2008 6:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 11:55 pm
Мнения: 60
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Благодаря, pepi ! :D

Напълно разбирам търговеца в изискването му за 50% напред... Че то аз утре мога да реша нещо друго или да купя друга кола и той ще се чуди на кого да я продава...

Две мнения по въпроса тук няма...

Оставам с впечатлението, че на тези търговци може да се рачита, което ме радва... :D

Всяко мнение е добре дошло... Предполагам, информацията по тази тема ще бъде полезна на всички съфорумци.

_________________
Subaru Libero/Wagon E12 '88
Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 LWB

Вто Апр 01, 2008 7:29 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Fuji Heavy Racer
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 26, 2007 10:41 am
Мнения: 88
Местоположение: Велико Търново
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
И аз да ъпна и да попитам все пак. Като се дават така пари на ръка, прави ли се някаква нотариална заверка, че си дал парите при условие на доставен автомобил...и че той ще получи останалата част след като го докара.

Питам това, защото ако ти е познат няма явно проблем. Но ако отиде някой дето не познава може да стане врътка. Съжелявам, че подхождам така с недоверие, но живеем в БГ все пак и сме си патили от такива неща.

Въпроса ми е продиктуван от това на което попаднах:

Subi

Хвърлих му очо...гледам и пише, че цената търпи преговори (главно заради километража и липсата на климатик)......ама ако не съм аз на място да се пазаря, едва ли посредника би го направил.

Ще се радвам, ако някой може да даде инфо за по-горното ми питане.

10х :)

_________________
Изображение

Чет Апр 17, 2008 1:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Subaru Extremist
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 06, 2008 1:48 am
Мнения: 1099
Местоположение: Sofia
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Ако не му вярваш можеш да искаш да се подпише договор между теб и Петко Маринов. Консултирай се с юрист. Не знам дали Маринов има фирма и може ли да бъде квалифициран като търговец. Ако може е лесно. А ако не е, можеш да го упълномощиш и също да подпишете довор. Задължително в договора пиши кои свидетели са присъствали и да се подпишат с подписите, които са им на личните карти. :)

Аз лично му вярвам на Петко, защото го познавам чрез KingAlex и ако го ползвам няма да има нужда от договор.

Но всеки си знае само за себе си.

_________________
--------------------------------------------------------------------------
Subaru Outback 2.5 AT 2000 US

Чет Апр 17, 2008 8:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 11:55 pm
Мнения: 60
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Здравейте приятели!

Аз бих се доверил на този търговец по няколко причини:

1. Отдавана се занимава с внос на коли.
2. Занимава се изключително със Субару.
3. Никой не е казал, че е лъжец, мошеник и т.н.
4. Че продава части скъпо... За мен понякога една "скъпа" част е по-добре, отколкото никаква част.
5. Не мисля, че би си позволил да си опетни репутацията, когато бъде некоректен към човек от нашия Форум. Нали ще бъде оплют после. :-D

В момента не съм решил дали точно Суби искам за семейството си. :smt017 Нещо ми се въртят Toyota Previa, Mitsubishi Space Wagon, Mitsubishi Space Gear, Hyundai Santamo, Chrysler Voyager... Aко реша да бъде Subaru, ще го поръчам на Петко. :smt023

Задължително ще докладвам, когато новата придобивка е вече факт.

Успех!

_________________
Subaru Libero/Wagon E12 '88
Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 LWB

Пет Апр 18, 2008 10:38 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 12:25 pm
Мнения: 313
Местоположение: Sofia
Автомобил: Forester 2.5XT 2007
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Не искам да се бъркам на никой в избора на търговец или да правя реклама . За никой във форума не е тайна че се познаваме от доста време с него . Факт е че продава изключително само и единствено втора употреба части и автомобили . Но според мен , може да се разчита на него при избор на автомобил бил той Суби или не . Той внася всякаквки таралясници , стига да има поръчка . Дали е висока цената всеки сам си преценява . Ако имате въпроси звънете му , той с радост би обслужил свеки един от нас :-D

_________________
Legacy III 2.5

Съб Апр 19, 2008 12:14 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 14, 2006 4:48 pm
Мнения: 1637
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Мнение 
Какъв му е телефона,че спешно ми трябват карета :( :( :( :( :( :( :( :( :(

_________________
Legacy"90 2.2 GX 4WD

РОДЕН ЗА РИБОЛОВ,ПРИНУДЕН ДА РАБОТИ

Бесен куриер в Спиди

Сря Май 14, 2008 6:34 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 16, 2007 7:56 pm
Мнения: 747
Местоположение: Русе, БГ
Skype: miroslav.marinov2454
Автомобил: Subaru Outback 3.6, 2018
Телефон: 0889997071
Рейтинг: 88
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
0888318165, но сега е в Англия и каза, че ще се върне в БГ след 20.V.

Сря Май 14, 2008 6:27 pm
Върнете се в началото
Профил YIM

Регистриран на: Пон Окт 16, 2006 6:02 pm
Мнения: 117
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Относно "коректните"продавачи,отидете да видите уникално Легаси-комби(зелено)на около140 х.км при Петко!Това не е за изпускане!!Колата е перфектна като изключим дребни забележки,като волан,педали,тапицерия,общо...................,нооооооооооооо това зависи от "размерите на водача"!Насам народе,само тук и сега СУБАРУТО на ГЪЛИВЕР!Ако цената ви е висока,веднага я намаляме с 2500 лв. за сметка на джантите,сигурно "ръчно изработени",но пък няма да получите задна щора!Изненадата е,че може да си я откупите срещу 400 лв,но почти сигурно е,че тя е прозведена със и за вашата кола.В този смисъл си е направо без пари!Бързо джуджета,НЕ ОСТАНА!!! :smt021

Сря Юни 18, 2008 9:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юни 27, 2009 8:52 am
Мнения: 6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги!От два месеца и аз съм щастлив собственик на Outback '99.Взех го от този гений на търговията с автомобили - Петко.
Колата - изпъната,лъскава от вън и от вътре,без забележки,двигателя мърка.Внос от Германия с MT.
Нямах възможност да я карам много преди да я взема,но се влюбих от пръв поглед.След като я купих обаче,ми се стори доста куца колата - мудна,губеше мощност,не това което очаквах.Преди карах старо Legacy 2.2 и като че ли повече вървеше от това новото - викам си,че нещо си въобразявам и така вече два месеца,до вчера,когато отидох при Дани да ми оправи cheka,защото светеше.Като се загледа момчето в двигателя,ми този п*****ст сложил двигател 2.0 и тя колата как да върви!И това ако не е чудесен пример за некоректно и безочливо поведение на един търговец.Аз съм си виновен,но ще гледаме да оправим някак нещата. :(

Съб Юни 27, 2009 9:42 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Май 03, 2008 8:56 pm
Мнения: 741
Местоположение: Варна
Телефон: 0894484248,052600585
Рейтинг: 134
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
За съжаление е така... Много, ама много трябва да се внимава с 'изпънатите и лъснати' коли. Не е единичен случай. Често се е случвало когато клиент идва за части и това което е в каталозите да излиза, че не става за колата му и като донесе старата част се оказва че двигателя му в 90% от случаите е с по-малка кубатура от това което е обявено когато я е купувал. Хубаво е човек преди да купи нещо да се интересува и да го опознае по-детайлно. А иначе на този Петко славата му май отдавна се носи...

_________________
Варна, ул. Васил Чекаларов 14
0894484248, 0879484247
0895432143

Съб Юни 27, 2009 9:56 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 6:25 am
Мнения: 174
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Колега, защо не отидеш при тоя мошенник и не се разправиш?

Това си е 100% измама описана в законите на РБ.

Накарай го да ти върне голяма част от парите, ако не иска обещай му че ще го съдиш (както и ще направиш) и че ще платиш на 5 гладни цигани да се разправят жестоко с него.

Също така го разнеси навсякъде и никой няма да стъпи при него и дано му фалира бизнеса.

Ако си замълчиш ще продължи да вирее тоя плевел.

Трябва да се борим с мошениците иначе скоро няма да се оправим.

Предлагам да платим за 1 билборд пред склада му и да го опозорим публично.

Съб Юни 27, 2009 9:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 6:58 pm
Мнения: 1021
Местоположение: Варна
Автомобил: Legacy 2.5 MT, 03
Рейтинг: 246
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Според НК това си е чиста измама.

ЦИТАТ:
Чл. 209. (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., в сила от 01.07.1982 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г.) Който с цел да набави за себе си или за другиго имотна облага възбуди или поддържа у някого заблуждение и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва за измама с лишаване от свобода до шест години.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г.) Който със същата цел използва заблуждението, неопитността или неосведомеността на някого и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва с лишаване от свобода до три години.
(3) (Изм. - ДВ, бр. 103 от 2004 г., в сила от 01.01.2005 г.) В маловажни случаи по предходните алинеи наказанието е лишаване от свобода до една година или пробация.

Чл. 210. (1) За измама наказанието е лишаване от свобода от една до осем години:


Край на цитата.


Без да съм специалист мисля, че имаш шансове. Консултирай се с юрист и виж какво ще каже.


За билборда - аз съм "ЗА".

Нед Юни 28, 2009 9:01 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Рейтинг: 204
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
White написа:
И все пак, някой няма ли да сподели нещо за въпросния Петко? Никак не ми се иска след някоя друга седмица да съм следващия отворил подобна тема, моля ви :).

Колега, "поразяващата ръка" се намира в София, има някакъв гараж, продава много Субара - на куп снимани в mobile, кодово название "Петко" .... дава и някакви гаранции.
Няма как да попаднеш на него без да разбереш.

_________________
All-Wheel-Drive

Нед Юни 28, 2009 10:51 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 6:25 am
Мнения: 174
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Това този на разклона за Горна Баня ли е?

Нед Юни 28, 2009 4:28 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юни 27, 2009 8:52 am
Мнения: 6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мнение 
Да,зелен е Outbacka с ръчни и изглежда много добре.Както каза един познат,на когото споделих тази история -" Все едно да си вземеш много красива жена,но много тъпа!"
Да си потърся правата,но друг е въпроса за средствата,разправиите и времето които трябва да отделя,за да се изясни кой прав,кой крив-аз ли,Петко ли или тези от КАТ,дето не гледат ами регистрират двигател EJ25 вместо EJ20.
Чужд телефон не е редно да се пише публично,но тези които видят обява за Subaru с телефон завършващ на 165 да си имат едно на ум,че може да се "опарят" като мен.

Пон Юни 29, 2009 12:52 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Май 03, 2008 8:56 pm
Мнения: 741
Местоположение: Варна
Телефон: 0894484248,052600585
Рейтинг: 134
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Мнение 
Тези в КАТ не са виновни със сигурност! Аутбек с EJ20 няма :!:

_________________
Варна, ул. Васил Чекаларов 14
0894484248, 0879484247
0895432143

Пон Юни 29, 2009 7:42 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 250 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор