Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Окт 20, 2018 3:05 pm

Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Добавки ХАДО 
Автор Съобщение
Аватар

Автомобил: Субару Джъсти 1.3 4WD '96
Отговори с цитат
Да се влошават, колко да се влошават нещата?! :-?

Чет Яну 26, 2012 10:27 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: '97 Impreza GF AT, 2.0, 115, SOHC
Отговори с цитат
Impreza94 написа:
Mladen99 написа:
По добре си караите колите с хубави масла и ги сменяите на време, те така тези двигатели са си с доста дълъг живот ;-)

=D> =D> =D>

те хубавите масла са синтетични с естерни добавки :giggle:

Чет Яну 26, 2012 11:23 am
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Отговори с цитат
Именно.

Чет Яну 26, 2012 7:20 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Автомобил: Forester 2.0'99 & 2.5XT'06
Отговори с цитат
За добро или лошо ще се пускам по пързалката с XADO 1 Stage Maximum, ще се опитам да заснема нещата за да е обективно и за мен и за всички останали.

За сега най-смисленото, което намерих е това:

Сря Апр 02, 2014 7:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: Subaru Impreza WRX MY97
Отговори с цитат
iion написа:
За добро или лошо ще се пускам по пързалката с XADO 1 Stage Maximum, ще се опитам да заснема нещата за да е обективно и за мен и за всички останали.

Не го знам този колко разбирам (не че аз много разбирам). Ама 18 АФР не значи ли, че е МНОГОООО бедна сместа и има много въздух. А накрай този казва, че при 15 АФР (което пак е лошо) имало повече въздух???

Пет Апр 04, 2014 11:04 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: V8 bi-turbo
Отговори с цитат
Да, доста е забавен, но гледам, че хората го гледат умно :D С по-голям успех, можем да пуснем "професор Донев" да направи едно такова видео и представяне на добавка :D

Пет Апр 04, 2014 12:28 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ

Отговори с цитат
:pardon: То верно донякъде смешно изглежда, но поне нещата за които XADO пишат на сайта си не са лишени от смисъл. Друго, което ме подтикна към подобна постъпка е препоръката на човек, който има същата кола и подобен проблем на моя - казва че помогнало.

Иначе това с "нано" претенциите малко отгоре ми идва - по мои бегли размисли хлъзгава редка радиоактивна кал от Украйна също би имала подобен ефект. Ще проверим, ще разкажем и така. :beer:

Пет Апр 04, 2014 1:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: '97 Impreza GF AT, 2.0, 115, SOHC
Отговори с цитат
xander написа:
iion написа:

Не го знам този колко разбирам (не че аз много разбирам). Ама 18 АФР не значи ли, че е МНОГОООО бедна сместа и има много въздух. А накрай този казва, че при 15 АФР (което пак е лошо) имало повече въздух???

На бензин оптималната смес е 14.7 , но май трябва да се уточни и какви са единиците в които се измерва въздуха и горивото.
Според мен тоя ги смета или в неквите там американски или нещо се е убъркал леко :-?

Пет Апр 04, 2014 3:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: Subaru Impreza WRX MY97
Отговори с цитат
mitoko написа:

На бензин оптималната смес е 14.7 , но май трябва да се уточни и какви са единиците в които се измерва въздуха и горивото.
Според мен тоя ги смета или в неквите там американски или нещо се е убъркал леко :-?

Ми не знам за какви единици говориш :-? , ама отношение си е отношение... няма значение дали е см3 или инчове или милилитри или кво искаш. 1:14.7 означава 1 единиция бензин към ту 14.7 единици въздух. 1 единица бензин към ту 18 единици въздух ... доста бедна смес ... :D

Пет Апр 04, 2014 4:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Отговори с цитат
Малко новини:

- Изминати километри с XADO 1 Stage - 871
- Наблюдавани промени - двигателя е с леко променен/успокоен звук като цяло и една идея повече мощност при потегляне. За собствени изводи относно звука - https://www.youtube.com/channel/UCVRObLbvIrDeDj74poZVmIw/videos

Сега малко допълнение. Колата от както я имам е карана само с масла Eneos (предимно) и Motul. Добавката беше сипана на ново масло Motul 6100 Synergie 10W40. След около 500 км изминати през уикенда имах случай на пушеци след моторна спирачка по наклон и последващо подаване на газ. Това ми се е случвало и преди, само с този Motul, но не толкова - отзад се беше разпушило като димка. Спрях, долях масло около 300 ml понеже беше заминало толкова и гледах дали ще се повтори. За радост нямаше повторение, но след консултации реших да сменя маслото - сега съм с Eneos Premium 10w40 (с него такъв зор не съм брал) и гледам всеки ден какво е нивото на маслото.

Дали горната случка е благодарение на добавката, на лоша партида масло или от двигателя - не знам, няма достатъчно информация за сега. Ако продължава да бълва облаци от аспуха - работата е ясна, двигателя ще трябва да се оперира - но за сега такова нещо не виждам. До 1-2 седмици ще се изясни така или иначе.

Извод поне за мене - ако ще се пробва някой по добре да опита преди смяна на масло, да следи нивото след това и до 1000 км да смени с ново масло.
Като цяло обаче се повтаря извода - хубави масла и честа смяна, а ако трака и пуши - на доктор.
:beer:

Сря Апр 16, 2014 12:35 am
Върнете се в началото
Профил

Отговори с цитат
XADO Maximum 1Stage 225ml.
Създаден за активна защита и възстановяване на износването частите на двигател.

* Възстановява текущото износване на двигателя;
* Изравнява и увеличава компресията в цилиндрите;
* Защитава двигателя от прегряване при екстремално натоварване;
* Намалява разхода на гориво;
* Увеличава мощността и ускорението на двигателя;
* Намалява шума и вибрациите;
* Гарантира защита на двигателя в рамките на 100 000 км.
* Помага при тропащи повдигачи
Цена : 78лв. ⁉️ https://www.facebook.com/carstrips

1. Преди поставянето на XADO Maximum 1Stage 225ml. ,температурата на продукта трябва да бъде поне 25 °C.
2. Загрейте двигателя до работна температура.
3. Разбийте съдържанието на бутилката добре и я изсипете в двигателното масло.
4. Стартирайте двигателя и го оставете да по рабори на празен ход в рамките на 5 мин.

* XADO Maximum 1Stage 225ml. е съвместим с всички типове моторни масла.
* Процеса на ревитализация приключва след пробег от 1 500 км., през който не трябва двигателното масло да бъде сменяно.
* След изминат пробег от 100 000 км. е препорачително повторно третиране на двигателя с XADO 1 Stage Maximum.

Чет Окт 11, 2018 5:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Отговори с цитат
Ти рекламен агент ли си с първи пост а ла копи пейст на етикета?
Защо не постна негативните отзиви от фейса или реши, че тук свободно ще ръсиш просветление...

Чет Окт 11, 2018 7:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2