Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Авг 09, 2020 11:18 am

Отговори на тема  [ 102 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Особености на Субару Импреза II (2001 - 2007) 
Автор Съобщение

Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Виждам, че във форума витае мнение(има го изразено и в началото на тази тема), че "американките" и двигатели различни от 2.0, като да речем 2,5 не са подходящ избор по ред причини.

Бях се спрял на добре обслужван автомобил със сервизна история от 2002 година, но малко или много четивото тук ме разубеждава.

Опитах и да потърся малко повече за 2,5-цата на Импрезата(не знам дали е същия като на Аутбека), но и търсачката не ми дава нужен резултат.

Ако можете накратко да ми дадете малко повече информация относно модел 2002, 2.5 и с какво е по-лош от 2.0-ката.

Също така бих предпочел автомобила, който закупувам да е малко по-нов, но знаейки какво се случва в автомобилната индустрия след един определен период нататък - имам своите резерви. При моделите до 2002 и до 2005 разбрах, че няма много съществени промени, но сравнено с тези от 2005 насам какво е положението?

Благодаря предварително за отговорите! Ако има вече разисквани теми по въпросите, които съм задал, но не съм открил - моля да ме пренасочите.

Поздрави!

Пон Юли 20, 2020 3:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Veren написа:
Здравейте,

Виждам, че във форума витае мнение(има го изразено и в началото на тази тема), че "американките" и двигатели различни от 2.0, като да речем 2,5 не са подходящ избор по ред причини.

Бях се спрял на добре обслужван автомобил със сервизна история от 2002 година, но малко или много четивото тук ме разубеждава.

Опитах и да потърся малко повече за 2,5-цата на Импрезата(не знам дали е същия като на Аутбека), но и търсачката не ми дава нужен резултат.

Ако можете накратко да ми дадете малко повече информация относно модел 2002, 2.5 и с какво е по-лош от 2.0-ката.

Също така бих предпочел автомобила, който закупувам да е малко по-нов, но знаейки какво се случва в автомобилната индустрия след един определен период нататък - имам своите резерви. При моделите до 2002 и до 2005 разбрах, че няма много съществени промени, но сравнено с тези от 2005 насам какво е положението?

Благодаря предварително за отговорите! Ако има вече разисквани теми по въпросите, които съм задал, но не съм открил - моля да ме пренасочите.

Поздрави!

Добре ще е да прочетеш повечето инфо тук:
viewtopic.php?f=1&t=15245

защото не си разбрал кажи речи нищо. Тук подържаме култура на четене и после на писане, с цел да не се преповтарят едни и същи въпроси, а и за да се образоват новите фенове възможно най-добре преди първа покупка.

Пон Юли 20, 2020 4:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 102 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6