Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Авг 20, 2018 8:30 am

Отговори на тема  [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 Тресене във волана OUTBACK III 
Автор Съобщение
Аватар

Рейтинг: 897
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
plamenpetrov написа:
Имаме развитие! Сложих днес на един приятел джантите 16-ки със зимни гуми...Газ 70-80-90... 120-140 не мръдва волана,тресене няма..Да въртя пак джанти? Или рейката прави нещо?

И какво да прави рейката? Тя е една и съща, ако е от нея ще е постоянно.
Щом с друг чифт джанти си ок, значи проблема е в твоите ( или в гумите ).

Нед Авг 12, 2018 12:55 pm
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Outback H6
Телефон: 896700741
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
От къде да знам? Трима гумаджии въртяха джантите ок били..От там мисля,че нещо е станало на рейката и по-големия цолаж прави въртел.Утре отивам да махам гуми и карам 4-те джанти за изправяне.

Нед Авг 12, 2018 11:28 pm
Върнете се в началото
Профил

От звездите одобрен
Отговори с цитат
Резултат след посещение при Гумаджия с главно Г: Грешно балансирани гуми,балансьорките не са изобщо където трябва(небрежност,некадърност).И то ходих 3 пъти там..(за последен път).Сроред този гумаджия не е била сложена правилно джантата на машината и не е балансирана правилно или нарочно...И от цялата тази тъпотия съм 600 лв назад и 6 месеца потроших колата от вдигане и смъкване.Джанти перфектни(няма крива),2 гуми малко бият на горе.Направиха баланс,сложиха по-читавите отпред временно и всичко си дойде на мястото :beer:
 15

Пон Авг 13, 2018 8:37 pm
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 785
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ъъъъъ :-~
Доста странен край на тази сага. На твое място бих отишъл някъде да изпусна парата и да подишам чист въздух. Иначе я убийство я самоубийство :-?

Пон Авг 13, 2018 9:17 pm
Върнете се в началото
Профил

От звездите одобрен
Отговори с цитат
Човече,смених цялата предница..Бях тръгнал утре диференциал да проверявам...Такъв,да отида с полуоската и да захапе баланс машината с гъз..
Да сме живи и здрави.Ще пусна тема,че продавам части за В13 Н6...Полуоски,лагер главина...шенкел..
:beer:
ico_tech написа:
Ъъъъъ :-~
Доста странен край на тази сага. На твое място бих отишъл някъде да изпусна парата и да подишам чист въздух. Иначе я убийство я самоубийство :-?

Пон Авг 13, 2018 10:17 pm
Върнете се в началото
Профил

От звездите одобрен
Отговори с цитат
Пропилях си лятото,на море не отидох,защото колата не е наред...И някрая заради какво...Но нали ходим при приятели уж да свършим работа,като хората,че другите не обръщат внимание.Класика по български

Пон Авг 13, 2018 10:20 pm
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Impreza Outback 2.0;125;2005
Телефон: 0894736253
Рейтинг: 54
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не се коси колега !
Много често причината е най-тривиалната.Аз спрях да подменям части без да съм абсолютно сигурен че са за смяна.
Както съм казвал и преди това колата си е куп ламаринаж и туй онуй,и с правилния доктор всичко си идва на мястото.
Важното е че си открил причината !
Карай си сега с кеф, и те така ! :)

Пон Авг 13, 2018 10:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Рейтинг: 897
Отговори с цитат
plamenpetrov написа:
Пропилях си лятото,на море не отидох,защото колата не е наред...И някрая заради какво...Но нали ходим при приятели уж да свършим работа,като хората,че другите не обръщат внимание.Класика по български

Заради един дрифт. Кажи си за изместения двг и скорости, кривия шенкел също.
Проблема не ти е само от гуми и джанти

Вто Авг 14, 2018 6:23 am
Върнете се в началото
Профил

От звездите одобрен
Отговори с цитат
Да.Така беше.За шенкела имам съмнение,по вероятно бе налучкване от страна на майстора(проба-грешка).За кутията не съм сигурен също дали от удара или,когато правих мотора и го изкарах от магарето и го връщах обратно,не е мръднала тогава..Но да,доста поразий и пари от няма нищо.От вчера е с 4 мишлена и всичко спи

Сря Авг 15, 2018 5:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 69 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4