Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Дек 18, 2018 7:46 pm

Правила за пускане на обяви в раздела

1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.

Отговори на тема  [ 328 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
 Черен списък за сервизи и магазини 
Автор Съобщение
Аватар

Автомобил: Subaru Outback H6 08
Рейтинг: 78
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Вижте сега айде да не се лъжем. Субару са изключително специални машини, има нещо много приятно в тази марка, не мога да определя точно, но пак бих си купил субару въпреки, че по мое мнение японските марки изостанаха доста от немските в последните години. (карал съм само японски и не смятам да сменям влака скоро)
Тези коли са направени за нормални подчертавам нормални хора, които живеят в нормални държави, в които не е нужно да ходиш по сто пъти до сервиза и да пишеш теми по форумите, що аджеба са ме преебали. Ама господа това въобще не стой на дневен ред в тези държави с тези хора. Защо, ами защото те са така възпитани, че въобще не им минава през акъла да те преебат, просто не го разбират това нещо, ако обяснищ на германски механик какво е направил тукашния Пешо у реномирания сервиз и ти си му платил той, ще те пита Е как така? или просто Защо? Сиреч не може да те разбере сиреч, никога не му е минавало през акъла. Ще кажете да ама и цената е друга. Еми аз бих си я платил тази цена, но да знам, че нямам главоболия и всичко е направено както си му е реда.
Тука какво се случва, както всичко в милата ни татковина. Чест и достойнство са отдана забравени думи. Бедни сме и това е. Бедни сме и сме си мърлячи. А докато има мърлячи, ще страдат обикновенните хора, които са останали в държавата на Мърлячите. Затова повечето нормални хора заминават, не защото им се заминава, а за да живеят нормален живот. А тези който остават си късат нервите с мърлячите, това е.
P.S Скоро беше 3 Март, спомних си за Битката при Дойран от едно филмче https://www.youtube.com/watch?v=UKuO5cgHd2k
И си мисля само преди 100 години е имало такива българи, за които чест достойнство и родина не са били просто думи, къде отидоха всички тези хора мамка му и само с мърлячи ли ще живеем в нашата любима България?
Стана много силно мнението малко спамерско, несвързано с темата. За което се извинявам. :beer:
Поздрави и Бъдете здрави! И много внимавахте каато си купувате субару, това е магична кола. :cool:
 5

Пет Мар 09, 2018 11:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: Forester 2.0X,MT,158hp
Рейтинг: 21
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
wonderwalker написа:
Вижте сега айде да не се лъжем. Субару са изключително специални машини, има нещо много приятно в тази марка, не мога да определя точно, но пак бих си купил субару въпреки, че по мое мнение японските марки изостанаха доста от немските в последните години. (карал съм само японски и не смятам да сменям влака скоро)
Тези коли са направени за нормални подчертавам нормални хора, които живеят в нормални държави, в които не е нужно да ходиш по сто пъти до сервиза и да пишеш теми по форумите, що аджеба са ме преебали. Ама господа това въобще не стой на дневен ред в тези държави с тези хора. Защо, ами защото те са така възпитани, че въобще не им минава през акъла да те преебат, просто не го разбират това нещо, ако обяснищ на германски механик какво е направил тукашния Пешо у реномирания сервиз и ти си му платил той, ще те пита Е как така? или просто Защо? Сиреч не може да те разбере сиреч, никога не му е минавало през акъла. Ще кажете да ама и цената е друга. Еми аз бих си я платил тази цена, но да знам, че нямам главоболия и всичко е направено както си му е реда.
Тука какво се случва, както всичко в милата ни татковина. Чест и достойнство са отдана забравени думи. Бедни сме и това е. Бедни сме и сме си мърлячи. А докато има мърлячи, ще страдат обикновенните хора, които са останали в държавата на Мърлячите. Затова повечето нормални хора заминават, не защото им се заминава, а за да живеят нормален живот. А тези който остават си късат нервите с мърлячите, това е.
P.S Скоро беше 3 Март, спомних си за Битката при Дойран от едно филмче https://www.youtube.com/watch?v=UKuO5cgHd2k
И си мисля само преди 100 години е имало такива българи, за които чест достойнство и родина не са били просто думи, къде отидоха всички тези хора мамка му и само с мърлячи ли ще живеем в нашата любима България?
Стана много силно мнението малко спамерско, несвързано с темата. За което се извинявам. [emoji481]
Поздрави и Бъдете здрави! И много внимавахте каато си купувате субару, това е магична кола. :cool:
Колега,в Германия също се изтарикатиха и се намират и там така наречените от теб "мърлячи"!Че там си и плащаш яко в евра.Обясняват го ,че причината е "кризата".[emoji6]

Изпратено от моят Lenovo K33a48 с помощта на Tapatalk

Съб Мар 10, 2018 12:15 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: Subaru Outback H6 08
Рейтинг: 78
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да не спамим излишно, идеята ми че тези хора са с друго мислене, мърлячите са си от нашите географски ширини- Балканите, Турция, Албания и тем подобни. :D
Поздрави

Съб Мар 10, 2018 12:37 am
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Subaru Forester
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Бг Рали Сервиз в двора на бирената фабрика

Ми смениха частите по ударения субару форестър.

Работят бързичко и качествено, САМО ДЕТО носача го взех от автоморга. Маркираха ми го със синичкото в случай че не е съвсем същия. Бойко от БГ РАЛИ СЕРВИЗ ЕООД с тел. 0877 313013 реши че горния носач е същия като счупения който е под него и на другия ден колата ми осъмна с 2 см разлика в клирънса на лявата гума. После му донесох истинския носач. Монтираха го и ми поиска още 110 лв. Ха ха

Нед Мар 25, 2018 6:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Renault Megane, Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 40
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Автопартс сервиз 86 ЕООД
Елин Пелин
Поръчах по еконт джанти втора ръка
не стига че не са същите от снимките но и почна да лъже нещо.
Абсолютен селяк. Не пазарувайте чиста проба измамник.

Съб Юни 30, 2018 9:38 am
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Forester 2.0 125 2005
Телефон: 0895747442
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
pojara написа:
Автопартс сервиз 86 ЕООД
Елин Пелин

Един минус за тоя измекяр и от мен , излъга ме че имал стоп за моя Фори , а като отидох (все пак ми е 40км в посока) се опита да ми пробута от Легаси че нещо не съм му изяснил по телефона ..........дрън-дрън :-~

Пет Дек 07, 2018 12:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: Forester 2.0 AT '03
Рейтинг: 681
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Сложете телефон, име, контакти, за да се открива с търсачката.

Пет Дек 07, 2018 4:58 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Прикачени файлове:
Screenshot_20181208-110416.jpg
koce73 написа:
pojara написа:
Автопартс сервиз 86 ЕООД
Елин Пелин

Един минус за тоя измекяр и от мен , излъга ме че имал стоп за моя Фори , а като отидох (все пак ми е 40км в посока) се опита да ми пробута от Легаси че нещо не съм му изяснил по телефона ..........дрън-дрън :-~

Този индивид ПРЕБИ един от работниците си пред мен, защото разбираш ли му върнали някаква СЧУПЕНА част(детайл) неразбрах точно за какво става дума.
На мен също се опита да ми пробута НЕработещо моторче за чистачките.
Внимавайте с него.
Ето и една снимчица с контакт на моргата.

Автоморга Елин Пелин - Автопартс 86
тел. 0879855850

Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Съб Дек 08, 2018 11:13 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 328 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17