Здравейте,
от скоро имам Subaru Outback 2.5. Когато го взех, веднага му сменихме диска и сложихме най-новата карта. Показваше ми всички пътища, по които се движа и т.н., но не можех да търся па адрес, а само по координати. Разбрах, че трябва да се сложи по-старата версия, но още не съм я сменил.
Онзи ден закарах колата на майстор, да смени маслото на автоматика и свещите. Разпискала му се алармата и той я откачил за малко, т.е. откачил е акомулатора. Когато отидох да си я взема вижях, че вместо обичайната карта, която си се зареждаше веднага се появява следното
събщение. Диска с картата си е вътре. Вадихме го няколко пъти, дори рестартирахме. Положението си е все същото, дори и когато диска е изваден. Освен това ми направи впечатление, че датата и часа не са актуални. Датата е от преди 5 години.. Някакви идеи?
Предварително се извинявам, ако не съм постнал темата, където трябва!