Отговори на тема
 3D принтирани резервни части и подобрения за Outback 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Авг 05, 2015 2:50 pm
Постове: 255
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6.0 2001
Рейтинг: 172
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте,

Споделям няколко 3d модела, които съм намерил и ползвал за Outback 2022 (Gen 6), за малко интериорни подобрения и замяна на счупени части
1. Кука за кората в багажника. Беше първото нещо, което счупих, след като остана да виси отвън и затворих вратата върху нея:
https://www.thingiverse.com/thing:3814114/. Материал примерно PETG/Impact PLA или нещо по-здраво.
2. Скоба за шофьорската стелка. Счупих оригиналната след протягане за влизане в един паркинг. Тая пише, че е за Forester, и има минимални разлики в размера, но върши работа. Материал PETG/Impact PLA и т.н.
https://www.thingiverse.com/thing:5027072
3. Повдигач за единственnия повдигач в cup holder-a. Материал TPU, ако не искате да дере, иначе може всичко сигурно, но по-добре нещо устойчиво на температура да не се деформира лятото. Като се обърне наопаки се прибира идеално под фабричния, който идва с колата. Има и различни модели замяна на оригиналния, но тях не съм ползвал, но пък може би са добра алтернатива на това човек да си купи нов такъв от европа, където последно бяха нещо от рода на 20-30 Евро (иначе в САЩ за 3-4 USD или нещо такова).
https://www.printables.com/model/613757-subaru-outback-cupholder-riser-stacking
4. Органайзер за горната част на подлакътника. Малко по-подредено става с него, ако човек държи повече неща там:
https://www.printables.com/model/259134-tray-organizer-subaru-outback-gen-6-armrest. PETG
5. Кутийка за секрета и екстра гайките. Заема малко място. PETG
https://www.printables.com/model/886832-subaru-wheel-lock-storage-box

Ако някой е принтвал и ползвал други неща, може да ползваме темата за събиране на различни модели в нея и впечатления.

Поздрави
 15

Сря Окт 15, 2025 10:42 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор