Отговори на тема
 Газова уредба за Impreza 1.6 95hp 2005 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Фев 14, 2016 3:53 pm
Постове: 7
Skype: pustinq2
Автомобил: Impreza 1.6 ts
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте от 3 месеца се возя на субару. Бих искал да ми препоръчате каква газова уредба да си сложа и къде да го направя? Намирам се на равно разстояние от София и от Пловдив. :-~

Нед Фев 14, 2016 9:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 31, 2015 9:00 am
Постове: 146
Местоположение: Монтана
Автомобил: Impreza 2.0R
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Привет!
И на мен ми предстои монтиране на газова но най-вероятно ще е през пролета,че ми пресъхна портфейла :D
Порови се с търсачката във форума има доста обсъждано по въпроса, но от това което съм прочел аз най- важния съвет(според мен) е газаджията който ти я монтира и поддържа да ти е наблизо, защото след монтажа може да се наложат доста донастройки.
Дано съм бил полезен :cool:

Чет Фев 18, 2016 11:02 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 14, 2016 3:53 pm
Постове: 7
Skype: pustinq2
Автомобил: Impreza 1.6 ts
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Вчера сложих газова BRC sequent 32. В официалния сервиз в София. Взех я и веднага и напрових 150 км до вкъщи. Колата върви по добре на газ отколкото с 95 бензин. Чувствам я като че съм сложил 100 октана. За разхода незнам трябва да си играя да засичам но не ми се занимава. Имам настройка да впръсква по малко бензин. :cool: :beer:

Чет Фев 25, 2016 9:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор