|
|
|
Страница 1 от 1
|
|
И, ето днес, съм собственик на едно Субару Форестер, 2020 г.
| Автор |
Съобщение |
|
otecbiser
Регистриран на: Чет Окт 31, 2024 10:32 pm Постове: 2 Рейтинг: 23
|
|
Субаруто е като космически кораб и много неща по него не са ми ясни. Внесено е от Канада. 2020 г. 2,5 боксер, директно впръскване, 182 коня. Искам да попитам - има ли някакви инструкции за всичките му системи - десетките копчета датчици и ....пр. екстри? Светят толкова много неща, че не знам какво и как! И - може ли на този двигател да се внедри газова уредба? А, и дали си заслужава? Днес го карах от Пловдив до Търговище /извънградско, но през Котел - с много завои и баири/ и ми даде разход 7,8 на 100?
|
|
|
|
| Чет Окт 31, 2024 10:42 pm |
|
|
|
Alxx
|
|
На страницата на SOA има юзър манюъл, дръпни си го и чети. За газ, има опция за обикновен инжекцион с довпръскване на бензин 15-25%(няма как без, дюзите имат нужда от охлаждане). Правилното решение е газ с течна фаза, но за момента лично аз не знам да има точна оферта за тая кола. Гледаш какво предлагат Принс и Айком. Дали си заслужава? Ако караш под 15к годишно и планът ти за тая кола е 3 или 5 години - не.
_________________ Cogito ergo sum
|
|
|
|
| Чет Окт 31, 2024 11:22 pm |
|
|
|
connecttt
Регистриран на: Вто Ное 26, 2019 12:06 pm Постове: 27 Рейтинг: 0
|
otecbiser написа: Субаруто е като космически кораб и много неща по него не са ми ясни. Внесено е от Канада. 2020 г. 2,5 боксер, директно впръскване, 182 коня. Искам да попитам - има ли някакви инструкции за всичките му системи - десетките копчета датчици и ....пр. екстри? Светят толкова много неща, че не знам какво и как! И - може ли на този двигател да се внедри газова уредба? А, и дали си заслужава? Днес го карах от Пловдив до Търговище /извънградско, но през Котел - с много завои и баири/ и ми даде разход 7,8 на 100? Здравейте отец Бисер, имам същата кола и съм от Търговище. Ако имате някакви въпроси ще се радвам да съдействам ако мога. Поздрави Борко 0899 276649
|
|
|
|
| Съб Фев 08, 2025 8:42 am |
|
|
|
|
Страница 1 от 1
|
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта |
|